نمایش یک نتیجه

َشیلنگ اکسیژن تنفسی فشار قوی

Breathing oxygen hose

شیلنگ اکسیژن پر فشار POLYHOUS به منظور جلوگیری از ورود گازهای سمی به بدن در روی سکوهای نفتی طراحی و

شیلنگ اکسیژن

شیلنگ اکسیژن فشار قوی از دسته شیلنگ‌ ترموپلاستیک است که برای انتقال گاز اکسیژن با فشار بالا به کار می‌رود. گاز اکسیژن در فشار بالا خطرناک است و به دلیل اشتعالی بودن و حضور در محیط‌های حساس به آتش، ایمنی و اطمینان در انتقال اکسیژن بسیار حائز اهمیت است.

دیگر شیلنگ ها

شیلنگ فشار قوی

شیلنگ رنگ کار فشار قوی

شیلنگ روغن فشار قوی

شیلنگ اکسیژن

ویژگی‌های شیلنگ اکسیژن

1. مواد مخصوص: این نوع شیلنگ‌ها از مواد خاصی ساخته می‌شوند که با اکسیژن سازگاری دارند و خطر اشتعال و انفجار را کاهش می‌دهند. معمولاً از مواد مانند نیتریل یا پلی‌یورتان استفاده می‌شود.

2. مقاومت به فشار: این شیلنگ‌ها معمولاً برای تحمل فشارهای بالا طراحی می‌شوند، زیرا اکسیژن به شکل فشرده در مخازن نگهداری می‌شود.

3. تنظیمات ایمنی: شیلنگ‌های اکسیژن فشار قوی معمولاً دارای تنظیمات ایمنی خاصی هستند تا جلوگیری از نشت گاز و خطر اشتعال و انفجار را فراهم کنند.

4. استفاده در محیط‌های ایمن: این شیلنگ‌ها باید در محیط‌های ایمن و با رعایت استانداردها و مقررات مرتبط با اکسیژن مورد استفاده قرار گیرند.

شیلنگ اکسیژن فشار قوی معمولاً در بخش‌هایی از صنایع نفت و گاز، پزشکی (برای تأمین اکسیژن به بیماران)، و صنایع دیگری که نیاز به اکسیژن فشرده دارند، استفاده می‌شود. ایمنی و استفاده درست از این شیلنگ‌ها امری بسیار حیاتی است تا حوادث ناخوشایندی مانند اشتعال و انفجار جلوگیری شود.