نمایش دادن همه 5 نتیجه

سرشیلنگی پرچی ( JIC ) غیرثابت

JIC Female 37° Seat Slip-on Nut

سرشیلنگی پرچی غیرثابت سرشیلنگی پرچی غیرثابت یکی از اواع اتصالات هیدرولیک بوده که با کونیک ۳۷ درجه است. این سرپیچی

سری ثابت انگلیسی رودنده با کونیک ۶۰

BSP MALE 60° CONE

سری ثابت انگلیسی رودنده با کونیک ۶۰ سری ثابت انگلیسی رودنده با کونیک ۶۰ درجه یکی از انواع اتصالات هیدرولیک

شیلنگ خرطومی PTFE

PTFE hose

جک فشار بالا دارای طراحی فشرده با وزنی سبک است. این جک مقاومت بالایی در برابر سایش دارد. تغییر طول

فلو کنترل سرجکی

فلو کنترل سرجکی پنوماتیک که به آن شیر تنظیم سرعت پنوماتیک نیز گفته می‌شود، یکی از اجزای مهم در سیستم‌های

… شیلنگ PTFE الماس تیام …

شیلنگ PTFE یک جایگزین بسیار متنوع و بادوام برای شیلنگ لاستیکی است. PTFE (Polytetrafluoroethylene) به عنوان مغزی شیلنگ با روکش از جنس استنلس استیل یا روکش لاستیکی برای افزایش سازگاری با محدوده دما، مقاومت شیمیایی، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ضربه استفاده می شود. ویژگی‌های خاص و تحمل‌های شیمیایی و دما بالا، این محصول را به انتخابی محبوب در میان مهندسان و مدیران تأسیسات تبدیل کرده است. 

شیلنگ PTFE

قیمت شیلنگ PTFE مجموعه الماس تیام

عوامل موثر بر قیمت شیلنگ PTFE:

1. نوع شیلنگ PTFE:

 • شیلنگ‌های PTFE در انواع مختلفی مانند تک جداره، دو جداره، با روکش محافظ، با اتصالات مختلف و طول‌های سفارشی تولید می‌شوند. هر کدام از این نوع شیلنگ‌ها با توجه به نوع ساخت، ضخامت لایه‌ها، جنس روکش و اتصالات، قیمت متفاوتی دارند. به طور کلی، شیلنگ‌های PTFE با ساختار پیچیده‌تر، ضخامت لایه‌های بیشتر، جنس روکش و اتصالات باکیفیت‌تر، قیمت بالاتری نسبت به شیلنگ‌های ساده‌تر دارند.

2. جنس:

 • شیلنگ‌های PTFE از PTFE خالص یا با افزودنی‌های مختلف مانند پرکننده‌ها، روان‌کننده‌ها و مواد تقویت‌کننده تولید می‌شوند. نوع و کیفیت این افزودنی‌ها می‌تواند بر قیمت شیلنگ PTFE تاثیر بگذارد. به طور کلی، شیلنگ‌های PTFE با افزودنی‌های باکیفیت‌تر و مواد تقویت‌کننده قوی‌تر، قیمت بالاتری نسبت به شیلنگ‌های ساده‌تر با افزودنی‌های کمتر دارند.

3. سایز و ابعاد:

 • شیلنگ‌های PTFE در سایزها و ابعاد مختلفی از قطرهای کوچک تا بزرگ تولید می‌شوند. به طور کلی، شیلنگ‌های PTFE با سایز و ابعاد بزرگتر، به دلیل نیاز به مواد بیشتر و فرآیند تولید پیچیده‌تر، قیمت بالاتری نسبت به شیلنگ‌های کوچکتر دارند.

4. فشار کاری:

 • شیلنگ‌های PTFE برای فشارهای کاری مختلف (از فشار پایین تا فشار بسیار بالا) طراحی و ساخته می‌شوند. شیلنگ‌های PTFE که برای فشارهای کاری بالاتر طراحی شده‌اند، به دلیل نیاز به مواد و ساختار تقویت شده، قیمت بالاتری نسبت به شیلنگ‌های فشار پایین دارند.

5. دما:

 • شیلنگ‌های PTFE برای تحمل دماهای مختلف (از دمای بسیار پایین تا دمای بسیار بالا) طراحی و ساخته می‌شوند. شیلنگ‌های PTFE که برای تحمل دماهای بالاتر طراحی شده‌اند، به دلیل نیاز به مواد مقاوم‌تر در برابر حرارت، قیمت بالاتری نسبت به شیلنگ‌های معمولی دارند.

6. نوع سیال:

 • شیلنگ‌های PTFE برای استفاده با انواع مختلف سیالات مانند مواد شیمیایی خورنده، حلال‌ها، اسیدها، بازها، روغن‌ها، گازها و آب طراحی و ساخته می‌شوند. برخی از سیالات مانند مواد شیمیایی خورنده و اسیدها به دلیل نیاز به شیلنگ‌های PTFE با جنس و ساختار مقاوم‌تر، قیمت بالاتری نسبت به شیلنگ‌های معمولی برای آب و روغن دارند.

7. برند و کیفیت:

 • شیلنگ‌های PTFE برندهای مختلف با توجه به کیفیت مواد، ساخت و فرآیندهای کنترل کیفیت، قیمت‌های متفاوتی دارند. برندهای معتبر و شناخته شده در این حوزه، معمولاً از مواد باکیفیت‌تر، فرآیندهای تولید دقیق‌تر و کنترل کیفیت سختگیرانه‌تری استفاده می‌کنند که در نتیجه قیمت بالاتری نیز دارند.

8. آپشن‌ها و ویژگی‌های اضافی:

 • برخی از شیلنگ‌های PTFE دارای آپشن‌ها و ویژگی‌های اضافی مانند روکش‌های محافظ خاص، اتصالات از جنس‌های خاص، گواهی‌نامه‌های بین‌المللی و تاییدیه‌های FDA هستند. وجود این آپشن‌ها و ویژگی‌های اضافی، قیمت شیلنگ PTFE را افزایش می‌دهد.

9. شرایط بازار و نوسانات ارزی:

 • قیمت شیلنگ PTFE می‌تواند تحت تاثیر شرایط بازار، نوسانات ارزی و قیمت مواد اولیه نیز قرار بگیرد.

به منظور اطلاع از قیمت دقیق شیلنگ PTFE مورد نظر خود:

 • می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه الماس تیام مراجعه کنید.
 • می‌توانید با مجموعه الماس تیام تماس بگیرید و از قیمت محصولات آنها مطلع شوید.
 • می‌توانید از طریق استعلام قیمت در وب سایت‌ الماس تیام  قیمت شیلنگ  PTFE مورد نظر خود را بدست آورید.

چرا باید از ما خرید کنید؟

 • ارائه شیلنگ های PTFE باکیفیت از برندهای معتبر
 • تنوع گسترده محصولات برای پاسخگویی به هر نیاز
 • قیمت‌های رقابتی
 • خدمات مشتریان عالی
 • مشاوره تخصصی در انتخاب شیلنگ PTFE مناسب
 • ضمانت کیفیت و گارانتی محصولات
 • پشتیبانی فنی

ارسال شیلنگ PTFE الماس تیام

ارسال شما با هر وزن و حجم خرید به هر نقطه ای از کشور ارسال خواهد شد و همچنین میتوانید به صورت حضوری برای خرید اقدام فرمایید و از درب انبار شرکت محصول خود را تحویل بگیرید.

انواع شیلنگ PTFE:

شیلنگ PTFE بافته شده از جنس استنلس استیل و PTFE با روکش لاستیکی

شیلنگ PTFE یک جایگزین بسیار متنوع و بادوام برای شیلنگ لاستیکی است. PTFE (Polytetrafluoroethylene) به عنوان مغزی شیلنگ با روکش از جنس استنلس استیل یا روکش لاستیکی برای افزایش سازگاری با محدوده دما، مقاومت شیمیایی، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ضربه استفاده می شود. ویژگی‌های خاص و تحمل‌های شیمیایی و دما بالا، این محصول را به انتخابی محبوب در میان مهندسان و مدیران تأسیسات تبدیل کرده است. 

استفاده از شیلنگ PTFE در صنایع

از شیلنگ PTFE در صنایع مختلفی همچون داروسازی، خودرو، تولید برق، آرایشی و بهداشتی، انتقال مواد شیمیایی و شرکت های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی های شیلنگ PTFE:

 • سازگاری با دمای گسترده
 • مقاومت شیمیایی
 • انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ضربه
 • سازگاری با بخار
 • غیر آلوده کننده
 • نرخ جریان بالا
 • سبک وزن
 • مقاوم در برابر تخریب

شیلنگ PTFE

دیگر شیلنگ ها

شیلنگ هیدرولیک

شیلنگ پنوماتیک

انواع شیلنگ PTFE

شیلنگ PTFE صاف روکش استیل

این مدل شیلنگ با هسته داخلی PTFE و بخش خارجی آن با روکش استیل ساخته شده است. لایه بیرونی سیم فولادی از نوع ضد زنگ بوده و همچنین برای استحکام و محافظت از شیلنگ به عنوان روکش استفاده میگردد. این شیلنگ قابل انعطاف نیست و برای مدار هایی با مسیر مستقیم استفاده می شود.

شیلنگ PTFE روکش لاستیکی

شیلنگ های PTFE با روکش لاستیکی برای انتقال مواد شیمیایی از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود. این شیلنگ ها از موادی ساخته می شوند که در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم هستند. شیلنگ های پلی تترا فلوئورواتیلن یا PTFE با روکش لاستیکی در کاربردهایی مانند انتقال اسیدها، حلال ها و فرآورده های نفتی به یا از ظروف ذخیره سازی در کارخانه های صنعتی استفاده می شود و همچنین برای سم پاشی آفت کش ها، کودها و رنگ استفاده می شود.

شیلنگ PTFE خرطومی روکش استیل

شیلنگ خرطومی PTFE با پیچش های صاف، گرد و مارپیچ شکل تولید می شوند که به تمیز کردن آسان و تخلیه خود کمک می کند. ویژگی های کلیدی شیلنگ های خرطومی این است که سبک وزن هستند و انعطاف پذیری بالایی دارند.

در باره ما:

شرکت الماس صنعت تیام عرضه کننده انواع ملزمات شرکت های صنعتی کشور

عرضه انواع شیلنگ و اتصالات هیدرولیک و پنوماتیک ابزار دقیق و ملزومات صنعتی هیدرولیک، اتصالات هیدرولیکِ آهنی و استیل، از سایز های میلیمتر تا 10 اینچ، ابزار دقیق صنعتی، واشر های آببندی و اورنگ، بست های لوله و شیلنگ، کم لاک و کوپلینگ اتصال سریع، انواع شیر های صنعتی، انواع لوله های صنعتی، ارائه انواع خدمات پرس شیلنگ و جوش آرگون

آدرس

تهران خیابان سعدی جنوبی خیابان ناظم الاطباء جنوبی

راه های ارتباطی

09125233177

02133920075